MOVIES

Filmografie // Praxe

11. února 2011 v 18:49 | >>Werie and Lussnape<<...píše >> Werie
©dakotafanning-online.blog.cz
Tak, zase jsem tu s filmografií. Dakota si zahrála ve filmu Praxe (The Practise). V článku najdete nějaké informace. Tak se bavte!


Filmografie // Ally McBealová

8. února 2011 v 17:40 | >>Werie and Lussnape<<...píše >> Werie
©dakotafanning-online.blog.cz
V roce 1997 si Kota zahrála v seriálu Ally McBealová. Zahrála si dokonce malou pětiletou hrdinku, zjevně flashback. V článku najdete fotku a inofrmaci o seriálu. Tak si to užijte!

Filmografie // Všichni starostovi muži

6. února 2011 v 12:39 | >>Werie and Lussnape<<...píše >> Werie
©dakotafanning-online.blog.cz
Opět jsem tu s filmografií. Tentokrát si Dakota zahrála ve filmu Všichni starostovi muži, ve kterém hrála malou Cindy. Tenhle film je z roku 1996, takže tam Kota byla dost malinká. Byly jí dva roky :) V článku najdete informace o filmu a Dakotině roli.
Filmografie // Pohotovost

6. února 2011 v 12:29 | >>Werie and Lussnape<<...píše >> Werie
©dakotafanning-online.blog.cz
Další seriál, ve kterém Dakota hrála se jmenuje Pohotovost. Byla pouze v jedné epizodě, stejně jako ve Friends. Myslím, že byla sladká! Jinak je to seriál z roku 1994 - to se Dakota narodila. Samozřejmě tam nehrála v tom roce, ale až v 6. sérii. V článku najdete něco o seriálu a jakou roli měla Dakota.
Filmografie // Přátelé

5. února 2011 v 14:40 | >>Werie and Lussnape<<...píše >> Werie
©dakotafanning-online.blog.cz
První film, respektive seriál, ve kterém si Dakota zahrála byl v roce 1994, jmenoval se přátelé. Jistě tenhle seriál všichni znáte. V článku najdete, o čem seriál je a jakou roli v něm měla Dakota.

 
 

Reklama